قطع یارانه

 چه شباهتی !!!


مجبورید برای ادای مردمی بودن و خاکی بودن درآوردن، از این دروغ های ضایع بگویید که "رئیس جمهور از دریافت یارانه نقدی انصراف داد"تا بعدش همه بپرسند که مگر تا الان یارانه می گرفت . . .
خواستند فرهنگ سازی انصراف ثروتمندان از دریافت یارانه نقدی باشد و تصمیم گرفتند اول از خودشان بگویند. الان فرهنگ سازی شد یعنی . . .
بعد یکی بیاید بگوید رئیس جمهور انصراف داد و چند ساعت بعد، یکی دیگر در مقام یک منبع نزدیک به ریاست جمهوری، خبر آن یکی اولی را تکذیب کند . . .
این اسمش تدبیر است . . .؟؟؟!!!!.کارگزاران..!!!
ادای احمدی نژاد را درآوردن می شود از نقاط ضعف بزرگ روحانی؛ مردم فرق اصل و بدل را می فهمند. نه اینکه بگویم آن خوب بود و این بد . . .
بحثم این نیست؛ بحثم این است که آدم باید خودش باشد. 
روحانی با روحیه ی کارگزارانی اش می خواهد هم شبیه خاتمی باشد و هم شبیه احمدی نژاد؛ هم ادای خاتمی را در می آورد و هم ادای احمدی نژاد را . . . .
باطنش اما هاشمی ست و وقتی قرار است یک هاشمی بطور همزمان ادای خاتمی و ادای احمدی نژاد را دربیاورد، باید منتظر نمایش یک سریال طنز بود.

/ 8 نظر / 31 بازدید
تسبیح

سلام علیکم... مرحبا به چشم های روشن حزب الله... خوبه شعارشان هم تدبیر و امید هست... این از تدبیرشان.. حالا موندیم به چی باید امید ببندیم...

دوستدار آقا..

سلام علیکم..از حضور شما ممنون.. اما یه انتقاد.. این پستتون واقعا برای جامعه آشوبه..بهتره که از روی وبلاگتون برش دارید..وقتی رئیس جمهور انتخاب شد و رهبر عزیزمون هم به ایشون تبریک گفتن نباید پشت سر ایشون هر حرفی رو گفت که اصلا درستشم معلوم نیست..این کار و این مخالفت مخالفت با امر ولیست..در حال حاضر دشمنان ما در انتظارند که آشوبی را در بین افراد بوجود آورند و بدین وسیله عزت جامعه اسلامی را زیر سوال ببرند..پس خواهش میکنم از شما کاری که موجب بلوا در جامعه ی اسلامی میشود از آن دوری کنید..از درون انسانها فقط خداوند آگاهی داره پس نباید صریحتا گفت که ایشون چه هدفی دارن و میخواهند مثل چه کسی رفتار کنند چون فقط خداوند از آن اگاه است..و اینکه ایشون بخواهند از عملکردهای خوب آقای احمدی نژاد استفاده کنند بسیار عالیست..در احادیث هم ذکر شده که عمل خوب و سخن خوب را از هر کسی حتی دشمن هم باید فراگرفت..با تشکر

دوستدار آقا..

سلام چرا اتفاقا رهبری فرمودند که نظرات سازنده خود را بگویید همچنین خود آقای روحانی هم گفتند که نظر سازنده ای دارید بگوئید نه اینکه پشت سر بگویند گفتند بیایند در میدان اگر حرفی دارن.من هم اتفاقا مثل شما فکر میکنم اما این تفکر رو بروز نمیدهم چرا؟چون ایشون تازه وارد عمل شدند.شاید عملکردهای جدید و بهتری داشته باشند درسته؟ما که دقیقا نمیدونیم ایشون میخوان چیکار کنن.در ضمن اگر ایشون صلاحیت و کاردانی لازم رو نداشتند هیچوقت اول مردم و بعد مجلس اجازه کاندید شدن رو ندارن.و بعد اینکه ایشون هم مقبولیت دارند و هم مشروعیت.اگر صلاحیت نداشتند که مجلس به ایشون اجازه کاندیدا نمیداد.و تازه ایشون 6 ماهه که اومدن.شما صبر کنید ببینید چه کار خواهند کرد و بعد از اتمام انتقاد کنید برادر محترم.جوجه رو آخر پائیز میشمرن.فقط صبر کنید.و باید بگوئیم به خودمان که اینقدر که میگوئیم چرا فلانی اینجوریه و چرا آن کار را میکند خودمان اگر بر سمت ریاست جمهوری نائل شویم آیا ما میتوانیم اینکار بسیار سخت رو به خوبی انجام بدهیم اصلا در زندگی خودمان اصلا مشکلی نداریم که اینقدر به دیگران ایراد میگیریم.کمی تامل کنید ببینید اگر این سخن شما در جامعه پخش شود

دوستدار آقا..

اگر هر کس بخواهد به این شکل انتقاد کند که جامعه از هم پاشیده میشود..حداقل بخواطر آقا کمی سکوت کنید..آقای روحانی هم فرمودند که انتقاد باید سازنده و دلسوزانه باشد نه با خشم و کینه..

سیف الدوله

سلام مطلبتون خیلی جامع و کامل بود روحانی میگفت یارانه دادن ب مردم گدا ژروریست ولی با سبد حقارت کاری کرد که دوست و دشمن به ما بخندد روحانی مچکریم از اینکه برای ضایع کردن مردم را به کوچه و بازار کشاند به ماهم سر بزنید

دوستدار آقا

خیلی عذر میخوام فکر میکنم نظر بنده اصلا سازنده نیست..چون شما که قبول ندارید اگر قبول داشتید که این پست و پست های دیگرتان را که به این شکل انتقاد شده اند را پاک میکردید..این نوشته های شما نشون دهنده کینه و دشمنی شما با آقای روحانی و آقای ظریف و دیگر همکارانشان است چون من چیزی جز خشم در نوشته شما نمیبینم..دوست ندارم ناراحت شوید عذر میخوام ولی فکر کنم الان ناراحت بشوید بهتر است از اینکه بعدا از بلوایی که ممکن است در جامعه پیش می آید و رهبر عزیزمان هم بسیار غصه دار میشوند ناراحت شوید..تا الآن دو نفر باشما هم عقیده بودند و عقیده خود را ابراز کردند.فکر کنید در وبلاگ شما و دیگر وبلاگ ها و حتی در جامعه بین مردم هم این عقیده را بروز خواهند داد..شما به عواقب کارتان بیندیشید..باز هم میکویم صبر صبرصبر..باید ببینیم آقای روحانی واقعا چه هدفی دارند و میخواهند چه کاری انجام دهند...جوجه را آخر پائیز میشمارند..

دوستدار آقا

سلام...برای اینکه جوجه رو آخر پائیز بشمارند باید صبر کرد...درسته که چنین حرفی زدن ولی الگوی خودتون رو فراموش نکنید..رهبر صبورمان مگر حرفی زد من نمیگم کی خوبه کی بده شما طبق کردار های مقام معزز رهبری عمل کنید ایشانسکوت میکنند شما هم سکوت کنید هرگاه خواستند ملت حرفی بزنند شما و بنده هم حرف میزنیم و اعتراض میکنیم...وقتی ایشان سکوت میکنند شماهم سکوت کنید..بدانید فلسفه سکوت آقا چیست ایشان بخاطر دشمنان سکوت میکنند..عرض بنده این است که هر چی که ولی میفرمایند و هر گونه عمل میکنند شما همانطور سخن گفته و عمل کنید...با تشکر..